Rusz z biznesem - zacznij zarabiać na swojej wiedzy online!


Bez konieczności publikowania w koło nowych treści,

ciągłej obecności w mediach

społecznościowych i zbierania likeów!

www.ruszstrategie.pl

BEZPŁATNY WEBINAR [NAGRANIE]

Prowadzisz biznes, ale czujesz się niewidzialna (nie masz klientów i nie zarabiasz regularnie)?

Widzisz jak inni sprzedają ebooki, kursy i też byś chciała spróbować, ale nie masz odwagi albo nie wiesz jak zacząć i chciałabyś aby ktoś przeprowadził Cię krok po kroku od pomysłu do sprzedaży?


Chciałabyś ograniczyć swoją obecność i aktywność w mediach społecznościowych do niezbędnego minimum?

Zastanawiasz się czy tej cały online jest dla Ciebie skoro nie czujesz się w mediach społecznościowych jak ryba w wodzie? I czy to w ogóle możliwe, żeby zacząć sprzedawać nie mając zgromadzonej społeczności wokół swojej marki?


Jeśli to o Tobie, to czuj się zaproszona i dołącz do mnie na bezpłatnym webinarze
RUSZ Z BIZNESEM - ZACZNIJ ZARABIAĆ NA SWOJEJ WIEDZY ONLINE!


A przekonasz się, że możesz zacząć sprzedawać i zarabiać na swojej wiedzy online

bez konieczności publikowania w koło nowych treści, ciągłej obecności w mediach społecznościowych i zbierania like'ów.

Zobacz co znajdziesz w webinarze

Poznasz 4 etapy rozwoju biznesu (online), dowiesz się czym się charakteryzują. Dowiesz się na czym się skupić, aby jak najszybciej doprowadzić do pierwszej sprzedaży a w kolejnym kroku rozwijać biznes.

Dowiesz się od czego koniecznie zacząć działania,

i co odróżnia biznesy, które nie mają problemów ze sprzedażą swojej oferty od tych pozostałych, tak abyś sama mogła stworzyć ofertę, na którą czekają klienci.

Poznasz 5 kroków, dzięki którym zbudujesz własny system do zarabiania na swojej wiedzy i zaczniesz sprzedawać bez społeczności w mediach, bez ciągłego tworzenia nowych treści, ciągłej obecności w kanałach społecznościowych.

Jak skorzystasz z udziału w webinarze?

Uporządkujesz to co już wiesz i nadasz kierunek swoim działaniom


Uspokoisz mętlik w głowie (sama wiem, że od tych dobrych rad i tego co koniecznie musisz, może się zakręcić w głowie, a nadmiar informacji może spowodować jeszcze większe zagubienie)


Zaczniesz kontrolować sytuację (i swój biznes), a nie on Ciebie


Krok po kroku ustawisz sobie uniwersalny system, który sprawdza się zarówno przy sprzedaży ebooków, kursów, szkoleń czy programów edukacyjno-mentoringowych, a z czasem będziesz mogła go modyfikować pod swoją sytuację i potrzeby.dołącz od razu zwłaszcza jeśli:

jesteś gotowa zacząć działać (mimo obaw i lęków - większość z nas je ma, a u niektórych wcale nie mijają z czasem)


jesteś otwarta na wprowadzenie zmian do swojego biznesu i dotychczasowych działań


doskonale wiesz, że własny udany biznes zapewniający regularne sensowne przychody nie jest kwestią przypadku, a tym bardziej nie "zadzieje się" z dnia na dzień


jesteś specjalistką w swojej dziedzinie i chcesz pomagać innym dzieląc się wiedzą

Kto za Tym Stoi?


Ja, czyli Paulina Trocińska.


Zajmuję się marketingiem (ponad 20 lat, a od prawie 3 lat prowadzę własny biznes online), a mój cel to ułatwić (i uprościć) przedsiębiorczym kobietom takim jak Ty, które chcą zarabiać na swojej wiedzy online, start ze swoim biznesem. Zarówno jeśli dosłownie stawiasz pierwsze kroki w biznesie, jak i wtedy kiedy masz (już) biznes ale nie masz wyników.


Pomogę Ci odnaleźć własną drogę (strategię) i ustalić plan (działania). Ze mną sensownie poukładasz marketing własnego biznesu, tak aby jak najszybciej doprowadzić do pierwszej (i kolejnych) sprzedaży i sprzedawać bez stresu.