Płatna konsultacja marketingowa

Masz jakiś konkretny problem albo stoisz przed konkretnym wyzwaniem i chciałabyś aby ktoś pomógł, wytłumaczył, pokazał co i jak i  towarzyszył Ci  przy rozwiązaniu tego problemu, wypracowaniu rozwiązania?

Po to są właśnie indywidualne konsultacje marketingowe, podczas których pracujemy z konkretnym problemem/zagadnieniem przez Ciebie zgłoszonym.
Omawiamy i rozwiązujemy 1 (słownie jeden) konkretny i w miarę prosty (niezłożony problem).
A jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż sporadycznego wsparcia to daj mi znać, a przygotuję szytą na miarę i dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę współpracy.

Forma konsultacji: 60 min. rozmowy (Skype/telefon) albo informacja zwrotna na maila. Wybór pozostawiam Tobie.
Termin realizacji konsultacji: wg indywidualnych ustaleń
Koszt konsultacji: 250 zł (netto)

Jak będziemy pracować :

1.  aby wesprzeć Cię  w Twoich działaniach najpierw muszę poznać Twój biznes i Twoje potrzeby, oczekiwania, dowiedzieć się co robiłaś do tej pory itd. Dlatego na początku poproszę Cię o wypełnienie ankiety (formularz z pytaniami otrzymasz ode mnie).  Może się też zdarzyć, że będę miała jeszcze dodatkowe pytania.

2.  jeśli jesteś gotowa (nie przeraża Cię konieczność wypełnienia ankiety) i  chcesz skorzystać z konsultacji napisz do mnie na messengerze albo na  kontakt@ruszstrategie.pl (w temacie KONSULTACJA PŁATNA) i ustalimy szczegóły.

Konsultacja i co dalej?

1. możesz dalej poszerzać swoją marketingową wiedzę korzystając z bezpłatnych materiałów, które zamieszczam w Strefie Wiedzy

2. ale jeśli Ci to nie wystarczy możesz też pracować ze mną  dalej podczas płatnych konsultacji albo skorzystać z innych produktów/programów, które prowadzę.

Teraz czas na Twój ruch!