fbpx

MPS02: Jak promować biznes off i online?

W tym odcinku dowiesz się:

  • o jakich 6 rzeczach powinnaś pamiętać, aby skuteczne promować  swój biznes
  • czy mając biznes online warto promować się poza siecią i odwrotnie czy prowadząc biznes stacjonarny czy warto promować się w sieci i czy to w ogóle ma sens?
  • czy jest jakaś różnica między promowaniem biznesu w sieci i poza nią?
  • na jakiej strategii, polecam oprzeć Ci promocję Twojego biznesu i dlaczego
  • jak możesz promować biznes w sieci  i poza nią niezależnie czy masz biznes online czy stacjonarny (lista 15 pomysłów na start, żebyś nie miała wymówek, że nie masz kompletnie pomysłów jak  się promować)

POSŁUCHAJ:

 

Ciekawostki i linki z tego odcinka:
SMART– model, po który warto sięgnąć definiując cele
Permission marketing – czyli marketing za przyzwoleniem, który polega na tym, że klient dostaje tylko to na co wyraził zgodę. Jeśli interesuje Cię ten temat, to więcej o  permission marketingu znajdziesz w książce Setha Godina o tym samym tytule.

Zadaj mi pytanie
Masz dla mnie wiadomość lub chcesz zadać mi pytanie,  na które odpowiem Ci w jednym z odcinków podcastu? Napisz do mnie na kontakt@ruszstrategie.pl

Twoim zdaniem
Która ze wskazówek  jest dla Ciebie najbardziej przydatna? Co utkwiło Ci najbardziej po przesłuchaniu tego odcinka? Podziel się w  komentarzu  z innymi przedsiębiorczymi kobietami, które podobnie jak Ty chcą rozwijać swój biznes.

A jeśli jednak wolisz czytać, to możesz pobrać podcast jako PDF klikając w LINK.
Chociaż  muszę Ci  uprzedzić  w tym miejscu, że skorzystasz najbardziej, jeśli wysłuchasz podcastu i zajrzysz  do pliku PDF. Bo PDF jest uzupełnieniem podcastu, a nie jego dosłowną kopią 1:1.

 

A jeśli uważasz, że ten podcast może przydać się innym, to śmiało – podziel się:)
I DOŁĄCZ DO MNIE NA FACEBOOKU
Jeśli  chcesz wiedzieć jak prowadzić działania marketingowe z głową i realizować swoje marzenia o dochodowym biznesie lub marce.