fbpx

MPS04: Od czego zacząć promocję swojego biznesu?

 

W tym odcinku dostaniesz:

  • konkretne wskazówki, dzięki którym ruszysz w końcu promocję swojego biznesu

POSŁUCHAJ:


C
iekawostki i linki z tego odcinka:

Owned media – media, które kontrolujesz np. strona www czy Twój blog. Służą pogłębieniu relacji z klientem, które nawiązałaś przez inne media np. społecznościowe. Twoim celem powinno być kierowanie ruchu właśnie na owned media korzystając z earned media  i paid media.
Marketing treści (content marketing) – strategia polegająca na pozyskiwaniu klientów dzięki wartościowym i przydatnym treściom

Zadaj mi pytanie
Masz dla mnie wiadomość lub chcesz zadać mi pytanie,  na które odpowiem Ci w jednym z odcinków podcastu? Napisz do mnie na kontakt@ruszstrategie.pl

Twoim zdaniem
Która ze wskazówek  jest dla Ciebie najbardziej przydatna? Co utkwiło Ci najbardziej po przesłuchaniu tego odcinka? Podziel się w  komentarzu  z innymi przedsiębiorczymi kobietami, które podobnie jak Ty chcą rozwijać swój biznes.

A jeśli jednak wolisz czytać, to możesz pobrać podcast jako PDF klikając w LINK.
Chociaż  muszę Ci  uprzedzić  w tym miejscu, że skorzystasz najbardziej, jeśli wysłuchasz podcastu i zajrzysz  do pliku PDF. Bo PDF jest uzupełnieniem podcastu, a nie jego dosłowną kopią 1:1.

A jeśli uważasz, że ten podcast może przydać się innym, to śmiało – podziel się:)
I DOŁĄCZ DO MNIE NA FACEBOOKU
Jeśli  chcesz wiedzieć jak prowadzić działania marketingowe z głową i realizować swoje marzenia o dochodowym biznesie lub marce.