CHCĘ PRZECZYTAĆ :-)

DOWIEDZ SiĘ jak ułatwić

I uprościć sobie start

Z własnym biznesem online.


Dostęp do poradnika "7 kroków do pierwszych klientów i pierwszej sprzedaży" otrzymasz od razu po potwierdzeniu zapisu do mojego newslettera.

Wiele osób, które myśli o swoim biznesie, grzęźnie na dobre na początkowym etapie analizując wszystkie możliwe scenariusze dziesiątki razy, rozważając wszystkie za i przeciw i odwlekając w nieskończoność podjęcie działań.

Dlatego najważniejsze (wg mnie) jeśli zaczynasz jest jak najszybsze wyjście poza etap myślenia o biznesie i przejście do konkretnych działań.


Jakich? O tym jest ten poradnik.
Jakie działania to te właściwe, konieczne i niezbędne do tego, aby szybko zobaczyć efekty sprzedażowe. Bo nie wystarczy robić cokolwiek.
Jasne, że możesz wszystko odkrywać sama i uczyć się na swoich błędach. Tylko po co? Szkoda Twojego cennego czasu i energii.


4 lata temu byłam tam, gdzie prawdopodobnie jesteś teraz, na początku swojej biznesowej drogi. Od tego czasu jednocześnie rozwijam swoją markę dzieląc się własnymi doświadczeniami z innymi przedsiębiorczymi kobietami, które chcą zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie ułatwiając im ich start.


Jeśli więc chciałabyś...

skrócić drogę do sprzedaży

zminimalizować ryzyko nietrafionych decyzji

prowadzić działania zgodne i spójne z Tobą

...zajrzyj do tego poradnika koniecznie.


Znajdziesz w nim wskazówki dotyczące strategii, marketingu i sprzedaży.

CZEGO KONKRETNIE DOWIESZ SIĘ Z PORADNIKA?co zrobić, jeśli nie wiesz co chciałabyś sprzedawać albo wręcz przeciwnie masz aż za dużo pomysłów i nie wiesz na co się zdecydować

jak zacząć działać mimo, że nie czujesz się specjalistą

dlaczego trendy i moda to niekoniecznie dobrzy doradcy przy podejmowaniu strategicznych decyzji

jak brzmi jedno z ważniejszych pytań, które powinnaś sobie zadać, aby budować biznes spójny i zgodny z Tobą

co powinno być Twoim priorytetem (i dlaczego) zanim wyruszysz po klientów

jak wyglądają konkretne kroki i w jakiej kolejności należy je wykonać, aby nie czekać na pierwszą sprzedaż latami tylko skrócić ją do kilku tygodni

na czym polega skuteczna i nienachalna strategia dla edukacyjnych
biznesów online, która pozwoli Ci sprzedawać lepiej i bez poczucia wciskania

co sprawi, że klienci chętnie(j) będą korzystać z Twojej oferty

jak stworzyć system, który pozwoli Ci docierać z ofertą do klientów, a nie przypadkowych osób

jakich narzędzi będziesz potrzebować na początek, aby ruszyć ze sprzedażą

CZY TEN PORADNIK JEST DLA MNIE?

Zdecydowanie tak, jeśli:


widzisz swoją przyszłość w biznesie online i zarabianiu na swojej wiedzy


stworzyłaś pierwszą ofertę i zorganizowałaś kampanię sprzedażową, ale bez oszałamiających efektów albo wręcz przeciwnie jesteś jeszcze przed pierwszą sprzedażą

chcesz uporządkować mętlik informacyjny w swojej głowie, wiedzieć co odłożyć spokojnie na później, a na czym się skupić na początek i jak zacząć

jesteś gotowa uczyć się na cudzych błędach a nie na swoich (zdecydowany plus takiego rozwiązania? możesz znacznie szybciej mieć efekty sprzedażowe)


masz poczucie, że mimo prowadzisz sporo działań, to kręcisz się wkoło, a to co robisz nie przybliża Cię do celu


NIE MIAŁYŚMY OKAZJI SIĘ POZNAĆ? TO POZWÓL, ŻE SIĘ PRZEDSTAWIĘ.

Nazywam się Paulina Trocińska.

Od 4 lat rozwijam swoją markę jednocześnie wspierając inne przedsiębiorcze kobiety w ich marzeniu o własnym biznesie online i dążeniu do niezależności finansowej.

Pracuję z kobietami ułatwiając im start z własnym biznesem online.


Z zawodu i zamiłowania jestem marketingowcem (po 20 latach przestałam liczyć jak długo). Kiedyś na etacie, a teraz na własny rachunek i do tego online, dzielę się z innymi soloprenerkami moją wiedzą nt. marketingu połączoną z własnymi doświadczeniami związanymi z budowaniem marki biznesowej opartej o sprzedawanie wiedzy.


Podpowiadam jak opakować swoją wiedzę w konkretną ofertę, ogarnąć marketing, przełamać nieśmiałość w sprzedawaniu, żeby jak najszybciej zobaczyć efekty sprzedażowe.


Też byłam tą, która dopiero zaczynała i uczyła się biznesu online.

Stąd dobrze wiem, jakie to ważne mieć kogoś przy sobie, kto już przetarł szlaki

i zaproponuje Ci konkretne wsparcie w Twojej drodze do niezależności finansowej.

Jeśli chcesz skorzystać z moich doświadczeń, ułatwić/uprościć sobie start i krócej czekać na efekty sprzedażowe to zapraszam odbierz mój bezpłatny poradnik.


ODBIERAM PORADNIK

ZOBACZ TEŻ CO MÓWIĄ O MNIE KLIENTKI.

“Cieszę się, że zdecydowałam się na kontakt z Pauliną. Bardzo skorzystałam z wiedzy, uświadomiła mi, że podstawowe kwestie, bardzo proste są bardzo istotne. Dziękuję!"

"Profesjonalne podejście. Rzeczowość i otwartość. Polecam!”

"Paulina ma wiedzę praktyczną

i przekazuje ją w sposób prosty. Miałam z nią bezpłatne konsultacje

i ciekawe podpowiedzi otrzymałam.”

„Bardzo dziękuję za fachową pomoc. Serdecznie polecam! Bardzo konstruktywna i profesjonalna analiza - która zaszczepiła we mnie kolejne inspiracje i chęci do działania. Wielki ukłon.”

"Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry kontakt, profesjonalnie wykonany audyt i mnóstwo przydatnych wskazówek - widać, że Pani Paulina zna się na swoim fachu.

Dziękuję za cenne rady."

Poznaj (wybrane) opinie klientek, z którymi miałam okazję i przyjemność pracować konsultując ich biznesy lub pomysły na biznesy online.