Jak prowadzić marketing,
aby zapewnić sobie sprzedaż
i rozwijać biznes?

Dołącz do mnie i stwórz plan działania dla swojego biznesu!

Warsztat WSPARCIE na STARCIE
27 czerwca 2019, Warszawa

Zapisz się na warsztat »

Co da mi udział w warsztacie?

I jak przełoży się na mój biznes?

Komu w szczególności polecam udział w warsztacie? • określisz swoje indywidualne cele
 • wyznaczysz sposoby ich realizacji, tworząc prostą strategię
 • naszkicujesz ścieżkę dotarcia do klienta
 • przygotujesz 3 miesięczny harmonogram działań
 • uporządkujesz wszystkie niezbędne elementy i zyskasz poczucie, że w końcu wiesz co robić, a to co robisz ma w końcu ręce i nogi
 • zyskasz spokojną głowę i pewność, że Twój marketing faktycznie wspiera Twój biznes.
 • Tym z Was które nie są zadowolone z miejsca, w którym znalazły się ze swoim biznesem i są zmotywowane do tego aby coś zmienić, coś z tym zrobić.
 • Ale też osobom, które dopiero zaczynają i chcą te wszystkie puzzle od razu poukładać w odpowiednich miejscach (bo po co robić dwa razy kiedy można zrobić raz a dobrze).
 • Rozważ udział w warsztacie, jeśli
  - jesteś ekspertką, masz talent i pasję, które chcesz pokazać innym i na nich zarabiać
  - budujesz lub planujesz rozwinąć swój biznes lub swoją markę osobistą w najbliższym czasie i chcesz to zrobić raz a dobrze i mieć spokojną głowę, że Twój marketing pracuje rzeczywiście na Twój biznes
  - prowadzisz biznes i masz wątpliwości czy działania marketingowe, które prowadzisz faktycznie (do)prowadzą Cię tam gdzie chcesz
  - rozwijasz swój biznes i chcesz czuć się Panią swojego czasu, pracować wydajniej i lepiej
  - masz pracowników, którym chcesz powierzyć prowadzenie działań marketingowych Twojego biznesu

Na warsztacie dowiesz się jak stworzyć, a następnie skutecznie wdrożyć prosty plan działania dla swojego biznesu (w oparciu o zasoby, które posiadasz), dzięki któremu dotrzesz do klientów, zapewnisz sobie sprzedaż i rozwiniesz biznes:

Program warsztatu

Warszawa 27.06.2019, 9:00-16:00

8:45 - 9:00

Powitanie i rozpoczęcie warsztatu


9:00-10:15

moduł 1: CELE

Ustalisz cele swoje cele krótkoterminowe (roczne i kwartalne). Ale to nie koniec. Przyjrzysz się swojej motywacji i określisz wizję oraz misję swojego biznesu bo one mają duży udział w tym czy zrealizujesz cele biznesowe..

10:15-10:30

Przerwa kawowa


10:30 - 12:00

moduł 2: STRATEGIA

Określisz na czym i w jaki sposób chcesz zarabiać. Odpowiesz sobie na szereg istotnych pytań z punktu widzenia każdego przedsiębiorcy w tym m.in. dlaczego Twój potencjalny klient miałby w ogóle coś od Ciebie kupić. Skalkulujesz ilu klientów będziesz potrzebować aby zarobić tyle ile założyłaś. Stworzysz (roczny) kalendarz produktów/usług/projektów, dzięki którym będziesz zarabiać i zaplanujesz ich sprzedaż.

12:00 - 12:45

Przerwa obiadowa

12:45 - 14:15

moduł 3: ŚCIEŻKA DOTARCIA DO KLIENTA

Zaprojektujesz indywidualny lejek sprzedaży 1) dopasowany do Twoich indywidualnych zasobów i możliwości 2) zgodny z etapami procesu decyzyjnego klienta (ścieżki zakupowej klienta). Dowiesz się po co i jak budować markę. Wyznaczysz punkty styku z klientem, dobierzesz odpowiednie narzędzia komunikacji dopasowane do celów, które chcesz zrealizować, dowiesz się jak skonstruować odpowiedni przekaz.

14:15 - 14:30

Przerwa kawowa


14:30 - 15:45

moduł 4: HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

Rozpiszesz dokładny plan działań (tzw. action plan) na 90 dni, a następnie go wdrożysz. Będziesz wiedziała nie tylko co masz zrobić ale i kiedy, aby zrealizować swoje cele. I będziesz w stanie monitorować swoje postępy. Poznasz sposoby na to,aby utrzymać swoją motywację do działania. Poznasz też zasady efektywnego planowania.
Porozmawiamy też o Twoim nastawieniu do biznesu, klientów, marketingu i zarabianiu.

15:45 - 16:00

Podsumowanie i zakończenie warsztatu


Nie zwlekaj. Nie czekaj aż zniżka zniknie!

Zapisz się na warsztat TERAZ »

579 +23%VAT

Kto poprowadzi warsztat

Paulina Trocińska
Praktyk marketingu, komunikator z wieloletnim i różnorodnym doświadczeniem biznesowym.
Specjalizuje się w marketingu strategicznym i projektowaniu strategii, planów marketingowych, komunikacji marketingowej marek i produktów.

Pracowałam na stanowiskach specjalistycznych i managerskich (m.in. w agencji reklamowej dla polskich i zagranicznych brandów, w koncernie, także za granicą), mam na koncie projekty międzynarodowe oraz doradcze, jako freelancer współpracowałam z niemiecką firmą doradczą przy projektach employer brandingowych, publikacje m.in. dla Proto o komunikacji z pracownikami i nt. employer brandingu (marki pracodawcy), kilka dyplomów na półce (m.in. dyplom Podyplomowego Studium PR UW, dyplom Chartered Institute of Public Relations) oraz wyróżnienia za skuteczność prowadzonych działań marketingowych.


Od niedawna stawiam na siebie i swoją markę. Wykorzystuję moje wieloletnie doświadczenia w marketingu i biznesie i ułatwiam przedsiębiorczym kobietom wystartowanie ze swoim biznesem i dotarcie do miejsca w którym masz klientów, a Twój biznes się rozwija. I to niezależnie czy faktycznie dopiero stawiasz pierwsze kroki z własnym biznesem czy już działasz, ale efekty są dalekie od tego co oczekiwałaś. Aby rozwinąć biznes nie wystarczy sama wiedza co należy zrobić. Potrzebny jest PLAN, dzięki któremu przejdziesz do działania. A ja pokażę Ci jak to zrobić!

Co mówią osoby, z którymi pracowałam

"Cieszę się, że zdecydowałam się na kontakt z Pauliną. Bardzo skorzystałam z wiedzy, uświadomiła mi, że podstawowe kwestie bardzo proste są bardzo istotne. Dziękuję!"Agnieszka

"Bardzo dziękuję za fachową pomoc. Serdecznie polecam! Bardzo konstruktywna i profesjonalna analiza, która zaszczepiła we mnie kolejne inspiracje i chęci do działania. Wielki ukłon."Irena

"Zdecydowanie polecam! Bardzo dobry kontakt, profesjonalnie wykonany audyt i mnóstwo przydatnych wskazówek - widać, że Pani Paulina zna się na swoim fachu. Dziękuję za cenne rady."Milena

"Ja dziękuję za to, że masz siłę i chęci to robić. I myślę, że nie jestem osamotniona w tej opinii. Dajesz czadu!Zaraz sobie pododaję do obserwowanych bo ta wiedza jest idealna dla mnie".Anna

Dodatkowe bonusy

BONUS 1

BONUS 2

BONUS 3

Audyt Twoich działań marketingowych przed rozpoczęciem warsztatu. Odpowiesz na kilka pytań, dzięki temu poznam lepiej Twój biznes i będę mogła doradzić Ci dodatkowo na co powinnaś zwrócić uwagę, aby mieć zarabiający na siebie biznes.


Wartość bonusu to 500 zł

Po kursie nie rozstaniemy się na dobre. Masz 30 dni mojego wsparcia.

Przez ten czas możesz kontaktować się ze mną mailowo.

Będziesz miała pytania, wątpliwości albo po prostu doła motywacyjnego, daj mi znać a na pewno sobie z tym wspólnie poradzimy.

Liczę, że tym dodatkowo zmobilizuje Cię do działania. Bo w końcu nie o to chodzi, aby być mistrzem teorii i kolekcjonerem szkoleń ;-) ale aby przejść do praktyki. Wiele osób marzy o posiadaniu dochodowego biznesu, ale niewielu realizuje te marzenia.Bądź w tej mniejszości. Bo jeśli nie będziesz realizować własnych marzeń, to będziesz realizować cudze.

W ramach wsparcia Cię w Twoich działaniach po zakończeniu warsztatu proponuję Ci dodatkową konsultację online (Skype lub Messenger). 30 dni po zakończeniu warsztatu spotkamy się jeszcze raz po to, aby zobaczyć jak Ci idzie i skorygować ewentualne działania.


Wartość bonusu to 500 zł

BONUSY 2 i 3 dostępne tylko dla 5 pierwszych osób, które dołączą do warsztatu.

Najczęściej zadawane pytania

Czym różni się ten warsztat od innych dostępnych na rynku?

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Czy udział w warsztacie zagwarantuje mi sukces?

Na warsztacie skupimy się na procesie budowania skutecznego planu działania dla Twojego biznesu. To nie konferencja ani zbiór oderwanych od siebie prelekcji. Tu zajmiemy się krok po kroku i punkt po punkcie tym co jest do zrobienia abyś stworzyła plan działania i aby ten plan doprowadził Cię do klientów. Będziesz miała całościowy obraz tego co jest do zrobienia. Od momentu planowania do momentu realizacji. Co ważne ten warsztat ma zmobilizować i zmotywować Cię do działania, dlatego stworzysz harmonogram działań na najbliższe 90 dni.

Ten warsztat to alternatywa dla wielotygodniowych kursów/programów mentoringowo-edukacyjnych. Tutaj pracujemy jeden dzień ale intensywnie, zakres wiedzy i wskazówek przekazywanych jest porównywalny za to dodatkowo masz możliwość na bieżąco wyjaśniać swoje wątpliwości. Oprócz wiedzy dostaniesz solidną dawkę pozytywnej mobilizującej energii i motywacji do dalszych działań nie tylko ode mnie ale od wszystkich uczestniczek. Program warsztatu obejmuje nie tylko marketing Twojego biznesu. Zajmiemy się też Twoim nastawieniem (mindsetem), przekonaniami, porozmawiamy o systemie pracy, a więc tematami okołomarketingowymi, ale które mają niebagatelny wpływ na to czy Ci się uda rozwinąć biznes.

Nie będziemy teoretyzować. W tym warsztacie chodzi o to, aby stworzyć plan działania dla swojego biznesu i zacząć zarabiać w możliwie jak najszybszym czasie. Dlatego określisz cele (także te finansowe), zdefiniujesz model biznesowy, stworzysz ogólną strategię i plan działania. Przejdziesz od myślenia o biznesie do działania. Stworzysz fundamenty dobrze zapowiadającego się i zarabiającego własnego biznesu.

Byłabym nieuczciwa jeśli bym powiedziała, że sam udział w warsztacie załatwi wszystko, wystarczy, że usiądziesz wygodnie a pieniądze będą płynąć do Ciebie szerokim strumieniem. Otóż nie, bo udział w warsztacie nie zdejmie z Ciebie obowiązku samodzielnego działania. Na warsztacie wyposażę Cię w optymalną wiedzę i narzędzia i jeśli się przyłożysz - zobaczysz efekty. Aby Cię wesprzeć w tej samodzielnej pracy, otrzymujesz moje mailowe wsparcie przez 30 dni od zakończenia warsztatu i możesz mnie pytać o wszystko.Ale UWAGA: jeśli nie jesteś zmotywowana do samodzielnej pracy po warsztacie - to nie namawiam Cię abyś dołączyła, bo to będzie dla Ciebie strata pieniędzy.

Jeśli chciałabyś mnie lepiej poznać zanim podejmiesz decyzję, to zapraszam Cię do obejrzenia tego krótkiego materiału, w którym przybliżam 5 fundamentalnych kwestii do wzięcia pod uwagę przy prowadzeniu skutecznych działań marketingowych swojego biznesu

Kliknij i obejrzyj!

Koszt warsztatu

W cenie: warsztat jednodniowy, 30-dniowe wsparcie mailowe po zakończeniu warsztatu, komplet materiałów, obiad, przerwy kawowe

579 zł + 23% VAT
(zapytaj o fakturę)

Zapisz się na warsztat TERAZ »

PROMOCYJNA CENA ZNIKA ZA

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy