fbpx
0
You have 0 items in your cart
0
You have 0 items in your cart

Za kilkanaście godzin oddaję w Twoje ręce drugą wersję mojego ebooka o tym jak stworzyć i sprzedać produkt online.
Dlatego postanowiłam  krótko opowiedzieć Ci co znajdziesz w środku.

***
Czego możesz się spodziewać po EBOOKU?
EBOOK jest o tym jak stworzyć i sprzedać produkt online. Z naciskiem na sprzedać. Bo stworzenie produktu to połowa sukcesu. Trzeba go jeszcze sprzedać. A to nie jest już takie łatwe.

Wiesz dobrze, że dróg dojścia do celu jest więcej niż jedna.
Ja pokażę Ci tą wg mnie najprostszą i najkrótszą (którą przestowałam także na sobie) opartą o:

  • sprzedaż w mediach społecznościowych (a konkretnie o Facebooka, bo jest mi najbliższy i w zupełności wystarczy do tego, aby zbudować zarabiający biznes online. To tu i tylko tu pozyskuję aktywnie klientów do swojego biznesu)
  • technikę lead magnet (prezentu na zapis)
  • produkt online typu kurs, ebook, szkolenie online, program edukacyjny/mentoringowy, konsultacje 

Zobaczysz sama, że do tego, aby sprzedawać nie potrzebujesz wiele.
A w tym wszystkim najważniejszy jest pomysł i plan na to jak to zrobić.
Z tym EBOOKIEM taki plan stworzysz. Zaczniemy od fundamentów, aby przejść następnie do tego  w jaki sposób pozykiwać klientów,  a w końcu zaplanować pierwszą sprzedaż.  I co najważniejsze rozpiszesz ścieżkę klienta. Uchronisz się przed chaosem, stratą czasu, frustracją, a być może i niepotrzebnymi wydatkami.

EBOOK to ponad 100 stron  sprawdzonych wskazówek i rozwiązań, które ułatwią pracę nad własnym biznesem. Do tego  schematy, listy pytań pomocniczych, opisy technik i metod, które możesz od razu 1:1 przenieść do swojego biznesu oraz cała masa przykładów. Wszystko  po to, abyś szybciej zobaczyła wyniki swojej pracy, a przecież o to chodzi. Stworzenie pierwszego produktu nie musi (a wg mnie nawet nie powinno) trwać długimi tygodniami czy nawet miesiącami. To samo dotyczy sprzedaży. Nie warto odwlekać jej w nieskończoność.

EBOOK będzie dostępny od niedzieli 06.12, ale zachęcam Cię do zajrzenia do niego jeszcze dziś, bo do niedzieli możesz go kupić z konkretnym rabatem. 79 zł zamiast 97 zł (cena obowiązująca od niedzieli).
Kliknij w link i bez zostawiania swojego adresu przejrzyj spis treści i przeczytaj całkowicie bezpłatnie 2 rozdziały.

Related Posts

Leave a Reply